KONST / Litografier / Färglitografi 12803050
nr 1280 3050
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Annika von Hausswolff (f. 1967), Sverige. Signerad, daterad 2017,40/50. Motivet: 65x45 cm
måndag 7 oktober 2019
kl 19:07:58
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff